czwartek, 24 października 2013

Drzwi idealne, czyli jakie?

Promocja Interdoor 5,5 roku gwarancji
Jakość i długi okres gwarancji to nadal najważniejsze cechy drzwi wymieniane przez Klientów w Polsce. Oprócz solidności wykonania bardzo cenione są ponadto naturalne, przypominające drewno materiały wykończeniowe. Badania rynkowe przeprowadzone przez INTERDREX pokazują, jak połączyć obecne trendy z gustami użytkowników. Jakie powinny więc być idealne drzwi?


Trwałe przez lata
Drzwi to jeden z najczęściej eksploatowanych elementów wyposażenia wnętrz, a przy tym jeden z najrzadziej podlegających wymianie. Oprócz estetyki warto więc przeanalizować materiały, z których wykonana jest stolarka. Wpływają one bowiem nie tylko na trwałość wyrobu, ale i jego funkcjonalność.

Drzwi INTERDOOR wypełnione są całkowicie płytą izolacyjną. Dzięki dwurzędowemu systemowi uszczelek, skrzydła posiadają wysokie parametry izolacyjności akustycznej. To ważna cecha zarówno w przypadku drzwi wejściowych, jak i wewnętrznych. Stanowią barierę dla hałasu dobiegającego z zewnątrz, a w pomieszczeniach zapewniają komfort.

Do częstych problemów, sugerujących niską jakość drzwi, należą pojawiające się w trakcie użytkowania zarysowania lub ścieranie się powierzchni. Wykorzystywane przez INTERDOOR okleiny zapewniają wieloletnią trwałość oraz łatwość utrzymania stolarki w czystości.

W drzwiach INTERDOOR atrakcyjne wzornictwo połączone zostało z solidnością wykonania. Producent pewny jakości swoich produktów, przygotował ofertę „Promocja 5,5!”, w której nabywca otrzymuje wydłużony okres gwarancji na wybrane modele drzwi INTERDOOR - do 5,5 roku.

Najważniejszy element - drewno
Dbałość o środowisko naturalne coraz częściej przeważa o wyborze produktów wykonanych z przyjaznych naturze materiałów. Eko design to jednak nie tylko przejaw poczucia obowiązku, ale również estetyka. Użycie we wnętrzu naturalnych materiałów, jak wiklina lub drewno, ociepla wnętrza i wpływa na lepsze samopoczucie.

INTERDOOR oferuje szeroki wachlarz modeli drzwi m.in. w okleinie NATURA charakteryzującej się naturalnym pochodzeniem i usłojeniem. Niepowtarzalność faktury i barwy drewna nadaje skrzydłom drzwiowym szlachetnego wyrazu. W trosce o środowisko naturalne INTERDREX stosuje przy produkcji bezpieczne lakiery wodne, które zwiększają trwałość skrzydeł i uodporniają je na działanie światła.

Przy wyborze drzwi na długie lata warto wybrać takie, których producent zapewani wysoką jakość wykończenia z zachowaniem troski o środowisko naturalne, nie zapominając o walorach estetycznych.

Więcej o Promocji 5,5!: http://www.interdoor.pl/promocja_5,5.htm


Źródło: LET PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): INTERDREX