poniedziałek, 7 października 2013

Drzwi dla nastolatka

Drzwi dla nastolatka z haczykami i wieszakami
Dobrze dobrane drzwi potrafią znacznie więcej niż tylko oddzielać pomieszczenia. Firma VOX proponuje rozwiązanie, dzięki któremu nastolatek może zrealizować swoje nietypowe pomysły. Konfigurator drzwi VOX dostępny na stronie internetowej oferuje praktyczne i oryginalne pomysły, które spełnią wymagania młodych ludzi.

Zamiast plakatu...
Możliwość zaprojektowania indywidualnego modelu drzwi to idealne rozwiązanie dla kreatywnych nastolatków. Konfigurator online od marki Drzwi VOX, stwarza możliwość wyboru drzwi spośród wielu modeli i dostosowania go do indywidualnych potrzeb, na przykład przez umieszczenie na skrzydle drzwi dużego motywu graficznego. Taka oryginalna ozdoba zdefiniuje charakter pomieszczenia, będąc odzwierciedleniem gustu lub pasji jego właściciela. Dziewczyny mogą zdecydować się na subtelny motyw kwiatowy, fani muzyki wybiorą motyw nut i kluczy wiolinowych, Statua Wolności, Big Ben lub Wieża Eiffla mogą być wspomnieniem lub wizualizacją podróży.

W co się ubrać!
Duże lustro na skrzydle drzwiowym na pewno zadowoli każdą młodą kobietę, dla której codzienne wyjście z domu wiąże się z rytuałem przeglądu szafy. Lustro jest wklejone specjalną techniką, która zabezpiecza je przed pęknięciem, nawet gdyby komuś zdarzyło się trzasnąć drzwiami. Oczywiście – przypadkowo...

Więcej niż drzwi
Opisane powyżej opcje, to nie wszystko co oferuje konfigurator. Drzwi w pokoju nastolatka mogą stać się dodatkowym miejscem do przechowywania drobiazgów lub organizacji dnia. Specjalne szyny, instalowane w różnych miejscach na skrzydle, mogą zostać wyposażone w wieszaki lub haczyki, tworząc przestrzeń do wieszania garderoby lub przechowywania akcesoriów w pojemnikach. Drzwi mogą być także wyposażone w tablicę magnetyczną. Plan lekcji, grafik zajęć, przypomnienia. Wszystko to w miejscu, którego wychodząc z pokoju nie da się ominąć. Dobry pomysł dla zapracowanych i zapominalskich.

Wachlarz możliwości konfiguratora drzwi VOX jest tak szeroki, że z pewnością każdy młody człowiek zaprojektuje takie drzwi, które będą najlepsze właśnie dla niego. Czy w tym okresie życia może być coś ważniejszego niż robienie rzeczy po swojemu?

Więcej informacji na: www.drzwi.vox.pl


Źródło: VOX
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): VOX