piątek, 6 września 2013

OKNOPLAST sponsorem kolejnego futbolowego giganta – francuskiego Olympique Lyon

Oknoplast sponsorem Olympic Lyon
Umowę z Olympique Lyon podpisano w lipcu 2013r. na dwa sezony ligowe. Informacja ta została ogłoszona przez Prezesa Mikołaja Placka w czasie wtorkowej konferencji na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przez okres trwania umowy les Olympiens będą grać w strojach z logo OKNOPLAST, a reklamy firmy pojawią się na bandach w czasie meczów.

Firma posługuje się tytułem Major Sponsor Olympique Lyon, dołączając do prestiżowego kręgu głównych sponsorów (m.in. Hyundai i Intermarché). To kolejny w ostatnim czasie tak znaczący kontrakt podpisany przez firmę. W sierpniu podpisana została umowa sponsoringowa z czołowym klubem Bundesligi - Borussią Dortmund.

OKNOPLAST wiąże się ze znanymi klubami o dużej renomie, ale aktywnie angażuje się również w przedsięwzięcia na rzecz lokalnych społeczności. Od sezonu 2009/2010 roku firma jest głównym sponsorem I-ligowej Puszczy Niepołomice. Pod swoją opieką ma także Akademię AS Progress, organizującą m.in. zajęcia sportowe dla dzieci. Niedawno zawodnicy z rocznika 1999 odnieśli duży sukces, gdyż zostali mistrzami Polski w zawodach Nike Premier Cup 2013.

Więcej informacji na stronie: www.oknoplast.com.pl


Źródło: Oknoplast
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Oknoplast