środa, 11 września 2013

Jak wybrać idealne drzwi do kuchni?

Drzwi wewnętrzne do kuchni z klapką dla zwierząt (kota, psa)
Kuchnia jest pomieszczeniem wyjątkowym. Tu przygotowuje się posiłki, spędza wspólnie czas. Temperatura, zapachy, dźwięki – wszystko to dobrze czasami pozostawić za zamkniętymi drzwiami. Jakie drzwi będą najlepiej pasować do kuchni? Takie, które samodzielnie się zaprojektuje!

Domowe laboratorium
Wymiar i orientacja drzwi to podstawowe parametry, jakie trzeba określić. Konfigurator Drzwi Vox pozwala na wpisanie podstawowych danych, oferuje również opcje dodatkowe, np. dodatkowy zawias. Wybór modelu drzwi, powinien być uzależniony od specyfiki kuchni. Wielbiciele surowych, sterylnych klimatów i dokładnie uporządkowanych wnętrz moga zdecydować się na najprostsze modele. Na gładkich powierzchniach osadza się mniej kurzu i tłustych osadów, jest ona także łatwiejsza w czyszczeniu. W przypadku kuchni to dość ważne. Osoby stawiające na porządek i estetykę, mogą wybrać prosty model z nadrukiem, np. motywu kwiatowego, który będzie oryginalną ozdobą kuchni.

Serce domu
Drzwi VOX to także propozycja dla żywiołowych charakterów, dla których kuchnia to miejsce eksperymentów kulinarnych i domowe centrum dowodzenia. Konfigurator Drzwi Vox pozostawia swobodę w wyborze dodatkowych opcji, które usprawnią szereg aktywności. Aluminiowa listwa, do której można dobrać wieszaki lub haczyki, wytrzyma obciążenie nawet 5 kilogramów. Instalacja na drzwiach tego gadżetu stwarza dodatkowe miejsce na przechowywanie ręczników, ścierek oraz akcesoriów kuchennych, przypraw czy nawet ziół. Jeżeli lodówka nie jest widoczna pod stertą karteczek z zapisanymi informacjami, z pomocą przychodzą… drzwi. Modele z tablicą magnetyczną w środku pomieszczą listę zakupów, spraw do zrobienia czy twórczość naszych pociech. Jeżeli natomiast w domu mieszka kot, który lubi od czasu do czasu grzać się w ciepłej kuchni, nieodzowna będzie klapka w dolnej części drzwi, umożliwiająca mu przemieszczanie się nawet przy zamkniętych drzwiach.

W kuchni zawsze dużo się dzieje. Drzwi przystosowane do konkretnych potrzeb pomogą okiełznać chaos i sprawią, że będziemy chcieli je zamykać… tylko od wewnątrz.

Więcej informacji na stronie: http://drzwi.vox.pl/

Drzwi Vox w kuchni z tablica magnetyczna i wieszakiem na ręczniki


Źródło: Toolbox Creative Communications
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): VOX