poniedziałek, 23 września 2013

Fiolet we wnętrzu zobowiązuje!

Drzwi PolSkone wewnętrzne białe przeszklone Modern fioletowe ściany we wnętrzu
Kolory w pomieszczeniach mogą zdziałać wiele a ich właściwy dobór pozwala otrzymać pożądany klimat i styl aranżacyjny. Jedną z najchętniej wybieranych obecnie barw do kreowania nowoczesnych wnętrz jest fiolet. Kolor ten rozbudza kreatywność, wyobraźnię i wpływa na rozwój intuicji. Ta wyjątkowa barwa stwarza szeroki wachlarz designerskich możliwości. Dzięki umiejętnej grze fioletami można uzyskać żywą i energetyzującą przestrzeń.


Fiolet od zawsze kojarzony był władzą oraz luksusem, a w latach sześćdziesiątych jego odcienie stały się utożsamieniem młodości i wolności. Ten kolor to mieszanka ognistej czerwieni i chłodnego błękitu. Zależnie od nasycenia tych barw można otrzymać szeroką gamę kolorystyczną od jasnych, lekko różowych lilii po wyraziste jagodowe kolory. Pastelowe odcienie lawendy lub orchidei koją i uspokajają, tworząc atmosferę relaksu i wyciszenia. Jasne fiolety na ścianach powiększają optycznie wnętrza i sprawiają, że są one jaśniejsze. Barwy śliwki i dostojnej purpury dobrze sprawdzą się w salonach oraz sypialniach w stylu glamour, nadając im luksusu i wytworności.

Kontrasty w stylu MODERN
Fiolet nabiera oryginalnego charakteru w połączeniu z innymi kolorami, od ciemnych grafitów i szarości po jasne beże i klasyczną biel. Odpowiednio zestawiając te barwy można łatwo uzyskać nowoczesne wnętrze w delikatnie industrialnym stylu. Ściany oraz wnęki w odcieniach wrzosu czy śliwki będą pełniły dobre tło dla jasnych dodatków i dekoracji. Nasycone fiolety będą znakomitym kontrastem dla mebli drewnianych o prostej formie oraz geometrycznych dodatków. Warto wiedzieć, że ściany o ciemnych kolorach mogą przytłoczyć wnętrze, dlatego wówczas najlepiej rozświetlić je jasnymi podłogami i dużymi przeszkleniami. Dopełnienie modernistycznych wnętrz stworzonych na bazie fioletu mogą stanowić białe drzwi.

MODERN DUO marki POL-SKONE to drzwi bezprzylgowe z niewidocznymi zawiasami. Prosta, forma tych drzwi pasuje zarówno do minimalistycznych elementów wyposażenia jak i bardziej wyszukanych formom. Na kolekcje drzwi Modern składa się 18 modeli ze skrzydłem litym lub przeszklonym, co pozwala dobrać wzór do indywidualnych potrzeb. Skrzydła oferowane są w kolorze klasycznej bieli oraz barwach palet RAL i NCS (z wyjątkiem metalicznych). Drzwi można ponadto wyposażyć w bulaj, który nada pomieszczeniu stylu marynistycznego komponując się w przestrzenie kuchni i jadalni. Na tle fioletowych ścian w stylowych salonach i sypialniach efektownie będzie wyglądać ozdobna korona ościeżnicy, dostępna jako wyposażenie opcjonalne.

Orientacyjna cena drzwi MODERN DUO: cena skrzydła netto od: 788 zł + 23% VAT

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.eu


Źródło: E.C.H.O. PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): POL-SKONE