środa, 25 września 2013

DRUTEX Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Firma DRUTEX S.A., będąca największym producentem stolarki okiennej i drzwiowej w Europie, została uhonorowana tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Marka Europejska. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.

„Ambasador Polskiej Gospodarki” jest ogólnopolskim niekomercyjnym konkursem, którego celem jest: wyróżnienie i promocja przedsiębiorstw odnoszących sukcesy na międzynarodowych rynkach, promowanie wysokich standardów ekonomicznych oraz finansowych, dobrych praktyk biznesowych w relacjach zagranicznych, umacnianie współpracy firm z instytucjami odpowiedzialnymi za promowanie polskiej gospodarki, kultury, a także inicjatyw społecznych.

Ambasador polskiej gospodarki promuje kraj na rynku międzynarodowym jako wiarygodnego partnera gospodarczego, buduje dobry wizerunek polskich firm, wpływa na rozwój gospodarczy Polski, przyciąga potencjalnych inwestorów, buduje zaufanie do Polski i Polaków.

W b.r. DRUTEX został wyróżniony w kategorii Marka Europejska. Jury konkursu doceniło międzynarodowe osiągnięcia i dalsze ambicje firmy, znajomość jej marki za granicą oraz spójną strategię wspartą innowacjami i dynamicznym rozwojem. Dzięki obranej polityce DRUTEX jest dobrze znany w Europie i kojarzony z wysokiej jakości wyrobami i usługami.

W czasie tegorocznej, piątej edycji konkursu, kapitułą wyłoniła 71polskich firm w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXIw.

- To ogromne wyróżnienie znaleźć się w gronie nagrodzonych przedsiębiorstw. DRUTEX od wielu lat skutecznie realizuje działania biznesowe za granicą. Oferujemy swoje produkty już nie tylko w Europie, ale także USA, Kanadzie Meksyku, Australii i na Bliskim Wschodzie, gdzie jesteśmy doceniani za rzetelność i wiarygodność w biznesie, innowacyjność, szybkość działania, ale przede wszystkim wysokiej jakości produkty. Zaufanie klientów jest podstawą naszego sukcesu na całym świecie. Z pewnością więc jesteśmy ambasadorem Polski za granicą, dajemy przykład, że polskie znaczy dobre. – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.


Źródło: DRUTEX
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): DRUTEX