czwartek, 29 sierpnia 2013

WnD - nowy gracz na rynku stolarki otworowej. Ekonomiczna marka od zaufanego producenta


Jakość na wiele lat czy atrakcyjna cena? Przed taki dylematem często stajemy w momencie zakupu okien. Grupa OKNOPLAST odpowiedziała na potrzeby konsumentów szukających wyrobów wysokiej jakości, a przy okazji w niewygórowanej cenie. W takim celu stworzono markę WnD, oferującą stolarkę o dobrych parametrach i atrakcyjnym wzornictwie.


WnD produkuje okna z segmentu ekonomicznego plus. Ekonomiczna marka od renomowanego producenta to oferta dla osób, które planują nabyć ładne i funkcjonalne okna z zaufanego źródła, a przy tym ważna jest dla nich cena.

Nowa marka wkracza na rynek z nowym systemem okiennym WnD, który ze względu na oferowane parametry, konstrukcję i design otwiera nową ścieżkę rozwoju dla tej grupy okien. Oznacza to, że wyroby tej marki łączą nowoczesne rozwiązania, funkcjonalność i ciekawy wygląd z niewygórowaną ceną. Atut nowej marki to renoma grupy OKNOPLAST, która stoi za marką.

Dzięki doświadczeniu grupy OKNOPLAST i wykorzystaniu tych samych kanałów sprzedaży, WnD gwarantuje profesjonalne doradztwo partnerów handlowych, doświadczone ekipy montażowe oraz rzetelną opiekę posprzedażową.

Estetyka ma znaczenie
Jakość produktów zapewnia autorski system WnD, który został opracowany aby zaspokoić gusta i najwyższe oczekiwania użytkowników. Dyskretny kształt i zaokrąglone linie profili sprawiają, że stolarka wygląda elegancko i sprawdza się zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej architekturze. WnD oferuje ponadto nietypowe kształty okien (np. trójkąty, romby, łuki), co może zainteresować osoby preferujące oryginalne projekty elewacji.

Bezpieczeństwo i oszczędność energii
WnD, jak inne spółki Grupy OKNOPLAST, przykłada dużą wagę do energooszczędności oraz bezpieczeństwa swoich produktów. Parametry termiczne i akustyczne zapewnia profil pięciokomorowy o szerokości zabudowy 70mm, wzmocniony stalą zbrojeniową - w zależności od gabarytów konstrukcji - od 1,2mm do 1,5mm. Okucia marki GU w klasie premium wyposażane są w dwa zaczepy antywyważeniowe na każde skrzydło. Stolarka WnD posiada ponadto trwałe uszczelki w dwóch kolorach: szarym w oknach białych i czarnym w oknach drewnopodobnych (złoty dąb, orzech).

Wygoda użytkowania okien WnD
Rozwiązania w oknach WnD pozwalają na komfortowe użytkowanie okien. Blokada błędnego położenia klamki chroni przed wypadnięciem uchylonego skrzydła podczas przestawiania go do pozycji rozwiernej. Funkcja mikrowentylacji umożliwia natomiast rozszczelnienie skrzydła na ok. 5mm i częściowy przepływ powietrza przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Oferta WnD obejmuje okna PVC, drzwi balkonowe oraz przesuwne drzwi tarasowe PSK. Produkty są objęte 5-letnią gwarancją.

Więcej informacji na stronie: www.wnd.com.pl


Źródło: Partner of Promotion
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Oknoplast