środa, 21 sierpnia 2013

Drzwi w systemie bezprzylgowym firmy POL-SKONE


Nowoczesna aranżacja wnętrza powinna bazować na rozwiązaniach funkcjonalnych i estetyczych. Z tego powodu popularność zyskuje stolarka bezprzylgowa, której konstrukcja poprawia użyteczność wnętrza oraz jakość wizualną. POL-SKONE dostosowując ofertę do obecnych trendów poszerza ofertę drzwi bezprzylgowych o kolejne wzory i systemy. W ofercie firmy dostępne są obecnie trzy typy konstrukcji bezprzylgowej: DUO, NOBLE i FIESTA.

Drzwi bezprzylgowe dzięki nowoczesnej budowie prezentują się wyjątkowo efektownie. Ich skrzydło jest dokładnie wpasowane w przestrzeń, więc tworzy wraz z ścianą jednolitą płaszczyznę, co sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Ponadto, dzięki systemowi bezprzylgowemu zawiasy drzwi są ukryte, spełniając tym samym wymogi nowoczesnego designu. POL-SKONE produkuje stolarkę w trzech systemach bezprzylgowych: DUO, NOBLE i FIESTA. Dostępna jest ona w różnych wariantach wykończeń oraz wzorów. Szeroka gama pozwala idealnie dopasować drzwi do wnętrza pod względem technicznym oraz wizualnym.

Idąc z duchem czasu
Kolekcje stolarki bezprzylgowej firmy POL-SKONE obejmują sporo modeli zróżnicowanych ze względu na wzornictwo i wykończenie.
Mając na uwadze rosnącą modę na drzwi bezprzylgowe staramy się wciąż rozbudowywać ofertę. Obecnie w wersji bez przylgi oferujemy aż 23 wzory najpopularniejszych kolekcji stolarki tradycyjnej: 2 w systemie NOBLE, 5 w systemie FIESTA i 16 w systemie DUO. Wśród nich są zarówno klasyczne, jak i proste modernistyczne modele. Komponując ofertę staraliśmy się, aby była ona przekrojem przez najpopularniejsze trendy aranżacyjne – mówi Michał Andrzejak z firmy POL-SKONE.

W systemie DUO znajdziemy modele o tradycyjnej linii wzorniczej (MODERN, SIMPLE, GRAF, ASTRO, CLASSIC, FIORD) które znakomicie pasują do klasycznych aranżacji wnętrz oraz wystrojów inspirowanych stylem skandynawskim lub angielskim. W oparciu o taką samą konstrukcję oferowane są drzwi SEMPRE z siedmiu kolekcji – SEMPRE, SEMPRE Alu, SEMPRE Onda, SEMPRE Lux, SEMPRE Inserto, SEMPRE Sense, SEMPRE Verse. Każdą cechuje odważny design, który nadaje pomieszczeniom eleganckiego stylu.

Z myślą o wielbicielach awangardowego stylu wprowadzono w wersji DUO modele L-PROJEKT. Seria ta charakteryzuje się geometryczną linią wzorniczą oraz unikalnym wykończeniem laminatem HPL. Dostepne są powierzchnie jednokolorowe na wysoki połysk oraz deseniami (tekstura, motywy florystyczne, wzory geometryczne). Dopełnieniem serii DUO są drzwi PŁYTOWE.

W systemie NOBLE dostępne są fornirowane modele drzwi NOLBLE I oraz II. Serie te wyróżnia minimalistyczny design, którego chłodny wyraz został delikatnie przełamany ryflowanymi panelami.

Nowoczesne wzory stolarki wykończonej fornirem obecne są również w systemie FIESTA. Są to linie SABIA oraz CALIPISO. Naturalne drewno wykorzystane do pokrycia powierzchni skrzydła nadaje eleganckiego i szlachetnego wyglądu, a także gwarantuje wysoką trwałość. Na bazie konstrukcji FIESTA znajdziemy także modele PASSO i PASSO Alto, które przyciągają uwagę dyskretnym wzornictwem ubogim w detale. Na uwagę zasługuje również seria VERTO w systemie FIESTA. Do wyboru mamy tutaj sporo wariantów szkleń, o różnych wzorach i stopniu przejrzystości. Model VERTO atrakcyjnie doświetla przestrzeń i stanowi oryginalną ozdobę pomieszczeń.

Szeroki wybór drzwi bezprzylgowych z oferty POL-SKONE pozwala wybrać wzory idealnie pasujące do aranżowanego wnętrza.

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl


Źródło: E.C.H.O. PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): POL-SKONE