wtorek, 27 sierpnia 2013

Drzwi fornirowane - ponadczasowe piękno


Planując zakup drzwi wewnętrznych warto zwrócić uwagę nie tylko na estetyczny wygląd, ale także na to, czy z biegiem lat walory te nie ulegną zmianie. Dobrej jakości drzwi fornirowane gwarantują naturalne i ponadczasowe piękno.

Wybór drzwi wewnętrznych niejednokrotnie przesądza o charakterze pomieszczeń. Drzwi fornirowane POL-SKONE doskonale wkomponują się w prestiżowo zaaranżowane wnętrza. Fornir, czyli cienkie płaty drewna, swoją naturalnością wydobywa piękno drzwi.

Naturalne piękno dla Twojego wnętrza
Bez względu na styl wnętrza, szeroka gama drzwi fornirowanych POL-SKONE uzupełni każdą aranżację. Surowe, utrzymane w zimnej biało - czarnej kolorystyce pomieszczenia, których dopełnieniem są nowoczesne meble oraz minimalistyczne dodatki, na pewno ociepli akcent w postaci drewna. Z tak zaprojektowanym wnętrzem znakomicie będą współgrać drzwi fornirowane z kolekcji ETIUDA Lux.


Zwolenników stylu kolonialnego zadowoli klasyka - drzwi INTERSOLID. Ich ekskluzywność dopełni szykowny styl wnętrza. Ściany w ciepłych odcieniach beżu lub brązu w zestawieniu z masywnymi, drewnianymi meblami i skórzanymi sofami będą pełniły dobre tło dla tego modelu drzwi. Oferowany jest on w wielu wariantach tłoczeń oraz przeszkleń. Prosta geometryczna linia drzwi fornirowanych z serii PASSO wkomponuje się natomiast w klimat pomieszczeń, w których połączone zostały różne nurty aranżacyjne. Są ponadczasowe, dedykowane dla zwolenników uniwersalności. Wąskie poziome szybki nadają stolarce lekkości, przy okazji subtelnie przepuszczając światło do wnętrza. Bez względu na wystrój drzwi PASSO złamią formalny styl pomieszczenia i sprawią, że stanie się ono przytulniejsze.

Prestiżowe wykończenie
Oczywistą zaletą forniru, jako surowca naturalnego jest jego autentyczność. Oryginalny i piękny rysunek usłojenia czyni drzwi z kolekcji INTERSOLID, PASSO oraz ETIUDA Lux ozdobą ekskluzywnego wnętrza. Warto podkreślić także trwałość powierzchni fornirowanej. Okleiny naturalne dobrej jakości są twarde i odporne na wilgoć, dlatego drzwi bardzo długo wyglądają jak nowe. Zastosowanie ekologicznego lakieru UV dodatkowo zwiększa odporność na zarysowania i działanie światła, w porównaniu do lakierów standardowych kładzionych nawet kilkuwarstwowo.

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl



Źródło: E.C.H.O. PR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): POL-SKONE