wtorek, 16 lipca 2013

Inoutic – komfort i jakość w budownictwie


Grupa Deceuninck jest jednym z liderów wśród producentów systemów profili z PVC na świecie. Od ponad 75 lat wdraża innowacyjne technologie do produkcji stolarki okiennej i drzwiowej, które zapewniają wysokie parametry energooszczędności i chronią środowisko naturalne.

Grupa Deceuninck działa w 25 krajach, w Polsce działa na rynku od 20 lat. W 2011r. w związku z nową strategią rozwoju w regionie Europy Środkowej zaczął się proces zmiany marki. Obecna w Niemczech od 2006r. marka Inoutic, została wdrożona po przejęciu przez Grupę Deceuninck koncernu Thyssen Polymer. Filozofię Inoutic obrazuje jego logo oraz nazwa, która oznaczai: IN , OUT oraz IC . W taki sposób Inoutic charakteryzuje cel, który przed sobą postawił: łączenie w kreatywny i innowacyjny sposób świata zewnętrznego z wnętrzem wszystkich rodzajów budynków. IC oznacza i wyraża ideę połączenia kreatywności i inwencji z jakością oraz niemiecką wiedzą inżynierską.

Okna PVC cieszą się w naszym kraju spora popularnością. Ponad 70proc. montowanych w naszym kraju okien to okna z tworzywa. Dzieje Wpływają na to m.in. dobre parametry techniczne, wpływające na efektywność energetyczną budynku i komfort użytkowania. Wysoka jakość materiału, szeroki wybór wzorów i kolorów, trwałość i niezawodność sprawiają, że klient wybierając okno na bazie profili Inoutic otrzymuje rozwiązanie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

W odpowiedzi na oczekiwania rynku w ofercie Inoutic / Deceuninck dostępne są 3 systemy okienne i drzwiowe: Arcade, Prestige i Eforte. Pierwszy z nich w wersji Standard to jeden z bardziej ekonomicznych systemów na rynku. Pięciokomorowy, ze4 wzmocnieniami stalowymi profil (71mm) dedykowany jest dla nabywców oczekujących rozwiązań skutecznych i ekonomicznych. Dwa następne systemy Prestige i Eforte sa profilami sześciokomorowymi, maja bardzo dobre parametry izolacji termicznej oraz szeroki wybór kolorów i dekorów (40 oklein, w tym folie Architecture). Oba systemy zdobyły nagrody Top Builder, natomiast system Eforte wyróżniono ponadto Złotym Filarem Budownictwa. Profile Inoutic oceniane są nie tylko przez ekspertów, ale i przez użytkowników, jako jedne z najlepszych na świecie.

Priorytetem Inoutic / Deceninck jest ekologia i energooszczędność. Efektem poszukiwań jest system Eforte, który z uwagi na możliwość użycia szerokich pakietów szybowych, wyposażenie w dodatkowe uszczelki przylgowe zapewnia doskonałą izolację termiczną przy 84mm głębokości zabudowy i możliwości szklenia ciepłymi zestawami szyb do 56mm. Eforte przy wykorzystaniu standardowych stalowych wzmocnień i bez dodatkowych wkładek termicznych pozwala osiągnąć standard okna pasywnego. Zainteresowanie tym energooszczędnym systemem rośnie, a do tej pory sprzedano i zamontowano już ponad 60 tysięcy okien w systemie Eforte.

Więcej informacji na stronie: www.inoutic.pl


Źródło: Profundo
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Inoutic