czwartek, 18 lipca 2013

Drzwi wewnętrzne z lustrem model 1.1


Drzwi z lustrem to znakomite rozwiązanie w sypialni i innych pomieszczeniach: wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca. Specjalna metoda klejenia lustra do skrzydła sprawia, że nawet nieumyślne trzaśnięcie drzwiami nie jest niebezpieczne. Lustro może być umieszczone na całej powierzchni drzwi lub w części górnej.

Opis: Drzwi wewnętrzne w kolorze coimbra, konstrukcja ramiakowa z lustrem. Możliwość wyposażenia na życzenie w zamek na klucz. Oferowane w szerokościach 70, 80 i 90cm. Zawiasy dostępne w kolorach: chrom lub mosiądz (standardowo drzwi wyposażone w trzy zawiasy). Lustro to element, który może wizualnie powiększać pomieszczenia i stać się nieodzownym elementem pokoju.

Materiał: Ramiak MDF okleinowany okleiną sztuczną Enduro lub ryflowaną.

Wykończenie: kolory do wyboru (coimbra, dąb złoty, orzech melunga, heban). Istnieje możliwość podcięcia wentylacyjnego dla drzwi łazienkowych / WC. Opcja zamontowania szyny (wytrzymałość do 5 kg) z haczykami np. do wieszania ręczników.

Wyposażenie: lustro montowane po stronie szerokiej lub wąskiej, klamka Burgas. Trzy rodzaje klamek: zamykana na klucz, z zamkiem wc i bez zamka.

Cena: od 799zł brutto

Więcej informacji na: http://drzwi.vox.pl/

Źródło: Toolbox Creative Communications
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Vox