środa, 17 lipca 2013

Drzwi wejściowe Modern w ofercie firmy Effector


W stwierdzeniu, że drzwi wejściowe są wizytówką domu, nie ma przesady. Liczy się nie tylko ich wygląd czy kolor, który powinien współgrać ze stylem i wystrojem budynku, ale także parametry techniczne. Dobre drzwi są szczelne, wykazują wysoką izolacyjność, gwarantują bezpieczeństwo domowników.

Podczas wyboru odpowiedniego modelu warto pamiętać, że mają one być wytrzymałe na zmiany temperatury, opady atmosferyczne, a także intensywne operowanie promieni słonecznych. Dużą odporność na te czynniki posiadają wyroby wykonane z aluminium. Eleganckie i solidnie wykonane drzwi aluminiowe Modern - o ciekawym wzornictwie i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu - oferuje firma Effector.

Drzwi aluminiowe
Drzwi zewnętrzne firmy Effector wyposażone są w ramę aluminiową z szybą jedno- lub dwukomorową oraz termoizolacyjnym wypełnieniem. Dostępne są zarówno w wersji anodowanej, jak i malowane, zgodnie z kolorystyką RAL lub w kolorach drewnopodobnych. Ościeżnica wykonana jest z profilu aluminiowego. Skrzydło wraz z ościeżnicą jest standardowo wyposażone we wkładkę termoizolacyjną. Izolacyjność termiczna wynosi od 1,3 W/(m2K). Maksymalne wymiary drzwi jednoskrzydłowych to 2400 mm (wysokość) i 1200 mm (szerokość). Cena za drzwi wynosi od 2 tys. zł netto.

Dodatkowe wyposażenie
Panel nakładkowy to innymi słowy solidne wypełnienie drzwiowe, które zwiększa funkcjonalność drzwi oraz pozytywnie wpływa na walory wizualne produktu. W ofercie dostępne są panele nakładkowe: jedno- lub dwustronne. Mała ilość krawędzi, jakie znajdują się na tego typu drzwiach, ułatwia okresową pielęgnację drzwi oraz zachowanie ich na długo w niezmienionym stanie.
Inne proponowane przez firmę Effector rozwiązanie, zwiększające bezpieczeństwo, to automatyczny i wielopunktowy zamek o elektrycznym napędzie, wykorzystujący możliwości czytnika linii papilarnych. Nowoczesna technologia, która została zastosowana w tym urządzeniu, skutecznie broni dostępu na teren posesji. Otworzenie drzwi polega na dotknięciu palcem miejsca, w którym zwykle znajduje się klucz. Takie rozwiązanie jest nie tylko atrakcyjnym sposobem zabezpieczenia drzwi, ale także prostym i łatwym w obsłudze. Wszystkie, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zamka przewody, znajdują się wewnątrz ościeżnicy drzwi, dzięki czemu w żaden sposób nie zdradzają szczegółów, związanych z ich zabezpieczeniem.Źródło: Effector
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Effector