czwartek, 11 lipca 2013

Drzwi wejściowe HT300 Selection 2


Drzwi Internorm drewniano - aluminiowe

Drzwi wejściowe HT300 Selection 2 łączą funkcjonalność i minimalistyczny design. Są energooszczędne i odporne na włamania. Szeroka gama modeli pozwala na zrealizowanie projektu zgodnie z obraną stylistyką.

Charakterystyka: Potrójnie uszczelnione drzwi drewniano-aluminiowe. Dzięki nowoczesnej konstrukcji (połączenia drewna, pianki termoizolacyjnej, aluminium i sklejki) zapewniają wyjątkową stabilność mechaniczną nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Z przeszkleniem osiągają izolacyjność cieplną Ud =0,86W/m2K, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w budynkach pasywnych (certyfikat Instytutu Domu Pasywnego). Odporny zamek wieloryglowy z okuciem zatrzaskowym oraz rozmieszczenie materiałów w wielowarstwowej konstrukcji płyty sprawia, że spełniają one wymagania drugiej klasy bezpieczeństwa WK2.

Surowiec: Drewno, aluminium

Wykończenie: Nowoczesna stylistyka. Poczwórne oszklenie z wypełnieniem gazowym, izolowany termicznie próg.

Wyposażenie: Trzy zawiasy drzwiowe z możliwością regulacji w pionie, zamek wieloryglowy z okuciem zatrzaskowym (konstrukcja drzwi w wersji standardowej posiada klasę odporności na włamanie WK2).

Orientacyjna cena: 13161zł netto

Więcej informacji na stronie: www.drzwi-pasywne.pl


Źródło: Toolbox Creative Communications
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Internorm