środa, 17 lipca 2013

Drzwi na wysoki połysk – wyróżnij swoje wnętrze!


Drzwi inne niż wszystkie? Firma INTERDREX przedstawia drzwi, które błyszczą się dzięki okleinie GLOSSA. Lśniąca powierzchnia powoduje, że wnętrza zyskują energię okraszoną odrobiną szaleństwa. Dostępne w wielu wzorach i kolorach drzwi znakomicie współgrają z każdą aranżacją.
Połysk znów na salonach
Trendhunterzy z lat 70 i 80-tych. ubóstwiali meble i drzwi wykończone na wysoki połysk. Wówczas, ważne były atrakcyjne kolory i wzory. Dziś połysk powraca na salony, a do najbardziej liczących się cech drzwi dołączyły: funkcjonalność, najwyższa jakość wykonania i trwałość.

Dzisiaj, powszechnie spotykaną metodą uzyskiwania wysokiego połysku drzwiom jest lakierowanie lub pokrywanie akrylem. Sposób ten skutkuje jednak powstawaniem wielu komplikacji zarówno na etapie produkcyjnym, jak i podczas użytkowania. Standardowe lakierowanie wymaga polerowania, które może prowadzić do uzyskania niejednolitego połysku. Drzwi lakierowane są także bardziej podatne na zarysowania i odpryskiwanie lakieru.

Rozwiązaniem powyższych problemów są jedyne na polskim rynku drzwi INTERDOOR z okleiną na wysoki połysk – GLOSSA. Dzięki technologii drzwi zyskują podwyższoną odporność na odpryski, uszkodzenia mechaniczne i zarysowania względem tradycyjnego lakierowania. Okleina daje ponadto gwarancję równomiernego połysku na całej powierzchni skrzydła i ram, z uwzględnieniem trudno dostępnych miejsc, (np. pod uszczelką).

Funkcjonalność i estetyka
Drzwi w okleinie GLOSSA to oferta dla osób, które obok funkcjonalności cenią także oryginalne rozwiązania. INTERDOOR oferuje sześć uniwersalnych kolorów folii do zastosowania w trzynastu modelach drzwi. Taka gama możliwości sprawia, że każdy znajdzie drzwi pasujące do gustu i mieszkania.

Mimo upływu czasu folia pokrywająca drzwi utrzymuje trwałość koloru, dzięki czemu można domówić kolejne skrzydła z gwarancją, że będą w tym samym odcieniu, co poprzednie. Drzwi pokryte lakierem nie dają takiej pewności, gdyż z czasem zmieniają kolor. Innym plusem jest możliwość zamówienia drzwi w okleinie zbliżonej do wykończenia podłóg i mebli, zachowując spójność aranżacji wnętrza. Co ciekawe, możliwy jest wybór okleiny imitującej drewno – palisander glossa. Drzwi pokryte akrylem lub lakierowane nie oferują takiego wariantu.

Najwyższa jakość
Dzięki wykorzystaniu okleiny GLOSSA ogranicza się czas realizacji zamówienia, ale również cena zyskuje na atrakcyjności względem uzyskanych korzyści.

- Zastosowanie okleiny GLOSSA o wysokim połysku skraca czas produkcji drzwi w odniesieniu do drzwi lakierowanych na wysoki połysk. Dzięki temu, że wieloetapowe lakierowanie nie jest konieczne, klient może szybciej otrzymać zamówiony model drzwi. To także dodatkowa korzyść dla portfela, gdyż drzwi pokryte błyszczącą okleiną są tańsze niż te, które otrzymują wysoki połysk innymi metodami – podsumowuje Michalina Kochanowska, marketing manager INTERDOOR (http://www.interdoor.pl/).

Specyfikacja drzwi interdoor w okleinie Glossa (wysoki połysk)
Modele w okleinie glossa : andora, bolzano,debry, livorno, lukka, płaskie, siena, tower, tower strong, diament, atena/etna, tytan, wenus
Kolorystyka: white glossa, black glossa, red glossa, cream glossa, grafit glossa i palisander glossa
Cena skrzydła: od 1344 zł netto
Producent: Interdrex sp.z o.o.
Sprzedaż: dealerzy i autoryzowane punkty sprzedaży Interdoor w całej polsce (m.in. Sieci Vox, Bel-Pol, DDD)
Strona internetowa: www.interdoor.pl


Źródło: LetPR
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Interdoor