środa, 5 czerwca 2013

Teraz Polska po raz drugi dla OKNOPLAST


Wręczenie nagród dla Oknoplast
Firma OKNOPLAST po raz drugi została uhonorowana tytułem Teraz Polska. W obecnej, 23 edycji Kapituła doceniła jej najnowszy produkt – okno energooszczędne Winergetic Premium. Konkurs Teraz Polska prowadzony jest od 1991r. i wyłania produkty, które dzięki szczególnym walorom stanowią wzór dla całej branży.

Głównym celem programu Teraz Polska jest wyróżnienie polskich wyrobów, które charakteryzuje najwyższa jakością i funkcjonalność. Ocena zgłoszonych produktów odbywa się w dwuetapowo. Najpierw wnioski producentów analizuje Branżowa Komisja Ekspertów. Spośród pozytywnie zaopiniowanych zgłoszeń laureatów wyłania Kapituła Konkursu, złożona z trzydziestu uznanych autorytetów życia publicznego, pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, Prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Firma OKNOPLAST jest jedną z trzech firm, które w tym roku otrzymały tytuł po raz drugi. Pierwsza nagroda została przyznana w 2010 roku linii okien Platinium. W tegorocznej edycji eksperci wyróżnili najnowszy produkt OKNOPLAST – okno Winergetic Premium. - Zdobyta nagroda jest dla firmy bardzo ważna. Dowodzi ona, że nasze nowe okno Winergetic Premium wyróżnia się na tle branży i otwiera przed klientami nowe możliwości. Aby tak, było wprowadzenie modelu na rynek poprzedziły dwuletnie badania i testy. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że Kapituła doceniła już drugi produkt OKNOPLAST – mówi Mikołaj Placek, Prezes Zarządu OKNOPLAST.

Okno Winergetic Premium opracowane zostało w odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów. Dziś konsumenci poszukują rozwiązań, które mają wysokie parametry termoizolacyjne a jednocześnie nie ograniczają możliwości aranżacyjnych. Okno wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, jego subtelna, zaokrąglona do zewnątrz linia profilu sprawia ze staje się ono ważnym element wyposażenia domu. Całości dopełniają eleganckie klamki i okucia z linii dESIGN+. Zostały one zaprojektowane we współpracy z renomowanym austriackim studiem projektowym KISKA, które projektuje m.in. dla KTM i AUDI.

Od początku działalności OKNOPLAST przywiązuje szczególną wagę do innowacji. Dzięki takiemu podejściu, jako pierwsza w Europie, stworzyła ona szereg produktów, które dziś wyznaczają standardy w branży stolarki otworowej m.in. niski próg z PVC do okien balkonowych czy też profil 5-komorowy. Producent nieustannie opracowuje nowatorskie rozwiązania, jak system ColorFull czy blokada termiczna SpaceBlock.

Źródło: Agencja Partner of Promotion
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Oknoplast Sp z o.o.