czwartek, 13 czerwca 2013

Roleta która sama się zwinie? Proszę bardzo, oto Legato!

Rolety materiałowe Vertex
Za oknem już lato w pełnej gotowości, zatem kwestia wyboru osłon okiennych staje się kluczowa. Wybór, który oferuje rynek osłon jest spory, jednakże ogromną popularnością wśród osłon cieszą się nadal rolety materiałowe.

Wybranie odpowiedniego rodzaju materiału, koloru lub wzoru, to często nie lada wyzwanie. Kiedy wybierzemy już pasujący do naszego wnętrza styl, kolor, materiał, nie powinniśmy zapominać o bardzo istotnej kwestii, jaką jest wybór odpowiedniego mechanizmu zwijania. Od niego bowiem zależy komfort użytkowania. Możemy zdecydować się na tradycyjny system, polegający na manualnym zwijaniu rolety za pomocą łańcuszka, a możemy też znacznie usprawnić użytkowanie poprzez zamontowanie odpowiedniego napędu elektrycznego, co wiąże się niestety z większym kosztem. Jednym z bardzo komfortowych rozwiązań pomiędzy sterowaniem ręcznym a automatycznym jest Roleta Legato.

Legato – to roleta wolnowisząca półautomatyczna. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, łatwość użytkowania, a przede wszystkim czas. Ręczne zwijanie rolety bywa czasem uciążliwe, dlatego Legato jest idealnym rozwiązaniem łączącym jakość i rozsądną cenę.

Nowoczesna konstrukcja mechanizmu Legato pozwala na płynne, całkowite je zwinięcie za jednym pociągnięciem łańcuszka. Roletę rozwija się w sposób standardowy, pozwalający na zatrzymanie osłony na odpowiadającej nam wysokości. Dodatkową zaletą, jaką posiada system Legato jest możliwość takiej regulacji siły naciągu, która pozwoli nam na regulacje dowolnego tempa zwijania rolety.

Oferta Specjalna!
Dla wszystkich klientów składających zamówienie na roletę Legato do końca sierpnia b.r. – producent przewidział 50% procent rabatu!

Więcej informacji na temat oferty i promocji na www.vertex.pl

Źródło: Vertex.pl
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto: Vertex S.A.