piątek, 28 czerwca 2013

Myjka do czyszczenia okien i innych powierzchni szklanych

Mycie okien oraz innych powierzchni szklanych, dla wielu osób, to nie tylko wyczerpujące i czasochłonne, ale również trudne zadanie. Osiągnięcie idealnego efektu - szyb bez smug - jest zazwyczaj opłacone sporym wysiłkiem. Firma KÄRCHER postanowiła rozwiązać ten problem wprowadzając na rynek myjkę do okien WV 50, które skraca czas pracy, zapewniając jednocześnie wyjątkową skuteczność i komfort mycia okien.

Urządzenie WV 50 nadaje się także do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni ze szkła, luster, a także fliz. Czyszczoną powierzchnię wystarczy spryskać środkiem czyszczącym, pozostawić na chwilkę a następnie, w razie konieczności przetrzeć przy pomocy ścierki z mikrofibry. Na koniec wystarczy zebrać wodę przy pomocy urządzenia, które działa niczym odkurzacz wssysając wodę. Myjka zbiera brudną wodę i nie zostawia plam ani smug. Urządzenie pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk), więc nadaje sie do czyszczenia powierzchni o dowolnych kształtach (np. okna łukowe). Praca z urządzeniem jest szybka i przyjemna.

Myjkę do okien można nabyć w zestawie ze ściereczką z mikrofibry oraz spryskiwaczem lub jako samodzielne urządzenie. Opakowanie skoncentrowanego środka czyszczącego wystarcza na przygotowanie 250ml płynu (jeden zbiornik), który znakomicie usuwa tłuszcz, zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, kurz, a nawet zanieczyszczenia osadzające się z dymu papierosowego.

Urządzenie wyposażono w baterię litowo-jonową. Myjka jest lekka i wygodna w użytkowaniu – waży jedynie 700g. Jedna bateria wystarcza na około 20 minut pracy i pozwala umyć powierzchnie do 30m². Brudną wodę łatwo usunąć ze zbiornika.

Więcej informacji: www.karcher.pl

Źródło: Kärcher Sp. z o.o.
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Kärcher Sp. z o.o.