sobota, 8 czerwca 2013

Gotówka i bilety wpadają przez okna VELUX

Prmocje okien dachowych Od 01.06.2013r rozpoczęła się „Promocja, która wpada w okno”. Osoby, które kupią okna VELUX, otrzymają premię za ich zakup o wartości nawet 600zł. Będą rywalizować również o bilety na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn, których tytularnym sponsorem jest firma VELUX.

Sezon budowlany w pełni, dlatego warto skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej na zakup markowych okien VELUX. Najnowszą ofertą promocyjną objęte są następujące modele: drewniane okna obrotowe GZL z klamką na górze lub na dole, drewniane okna obrotowe z klapą wentylacyjną GGL, okna drewniano - poliueretanowe GGU przeznaczone do kuchni i łazienek, drewniane okna uchylno-obrotowe GPL, a także drewniano-poliueretanowe okna GPU, wszystkie okna elektryczne Integra™. Najwyższą premią nagradzany jest zakup wszystkich typów Nowej Generacji okien VELUX. Aby skorzystać z oferty należy wypełnić formularz i udokumentować zakup okien VELUX kopią faktury. Promocja potrwa do 30 września, a zgłoszenia przesłąć przez internet lub listownie. Każdy typ okna jest premiowany inną dopłatą od 50 do 150 zł. Premia przysługuje za zakup maksymalnie 4 sztuk okien VELUX. Po zakupie okien VELUX w wyznaczonych punktach sprzedaży i zarejestrowaniu się w promocji, gotówka trafia bezpośrednio na wskazane konto bankowe.

VELUX jest sponsorem tytularnym Mistrzostw Europy w Siatkówce Mężczyzn, które odbędą się w tym roku we wrześniu w Polsce i Danii. W związku z tym 20 pierwszych Klientów, którzy kupią 4 okna Nowej Generacji i dokonają rejestracji elektronicznej, otrzyma podwójne bilety na mecz!

Więcej szczegółów, a także regulamin promocji na stronie www.velux.pl/promocja

Źródło: Velux
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Velux