niedziela, 16 czerwca 2013

Błysk Twoich okien - ekologiczny płyn do mycia szyb


Ciepło i promienie słońca sprawiają, że łatwiej znaleźć nam motywację do wcześniej odkładanych czynności. Dlatego warto zadbać również o czystość naszych okien. Zapewnić to może opracowany na bazie naturalnych składników Frosch Płyn do mycia szyb, który wykorzystuje czyszczące właściwości spirytusu, bez pozostawiania smug. To prawdziwa zielona siła, która przywróci blask wszystkim szybom w naszym domu. Moc natury
Frosch Środek do mycia szyb na bazie spirytusu znakomicie poradzi sobie z różnymi typami zabrudzeń - płyn efektywnie czyści szyby, lustra, szklane powierzchnie i glazury. Uniwersalność płynu sprawia, że można go bezpiecznie używać także do ekranów i monitorów komputerów. Podobnie jak inne środki marki Frosch nie zawiera szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu ulega szybkiemu rozkładowi.

- Większość środków czyszczących na bazie alkoholi wysusza naskórek. Są jednak alkohole o działaniu zmiękczającym i poprawiającym gładkość skóry. Dbając o nasze dłonie powinniśmy ograniczać naruszanie lipidowej bariery naskórkowej. Używanie ekologicznych płynów myjących może się znacząco do tego przysłużyć - mówi dr Anita Tarajkowska-Olejnik, specjalista dermatolog z Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Anti - Aging MELITUS.

Eko-siła!
Używanie ekologicznych środków do czyszczenia i pielęgnacji domu pozwala nam mieć swój mały, codzienny udział w ochronie naszej planety. Wszystkie produkty marki Frosch zawierają tylko związki powierzchniowo czynne, które charakteryzuje wysoka i szybka biodegradacja. Użyta formuła "zielonej siły" jest zgodna z "9 punktami ekologii", definiującymi stosunek producenta marki - Werner & Mertz w kwestii ochrony środowiska. Potwierdzeniem proekologicznego podejścia firmy są liczne otrzymane certyfikaty m.in. Ecolabel EU, EMAS czy ISO.

Płyn do mycia szyb dostępny jest w sprzedaży detalicznej w butelkach o pojemności 0,5L. Na rynku dostępne jest także opakowanie uzupełniające o pojemności 1L.

Więcej informacji: www.frosch.pl

Źródło: Primum.pl
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Frosch