czwartek, 4 kwietnia 2013

Nowy produkt: Okiennice marki EFFECTOR

Okiennica ALU - zielona
Firma Effector od lat specjalizuje się w obróbce powierzchniowej aluminium. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz nowoczesny park maszynowy, producent rozszerzył asortyment o nowy produkt: okiennice aluminiowe.


Okiennice pełnią wiele funkcji, nie tylko dekoracyjnych, ale także na wskroś praktycznych. Skutecznie zabezpieczają okna przed uszkodzeniem czy hałasem, uniemożliwiają wtargnięcie do domu intruza. Latem chronią wnętrza przed zbyt intensywnymi promieniami słońca, natomiast zimą bronią przed chłodem, śniegiem oraz wiatrem.

Okiennice marki Effector są wykonane w oparciu o wysokiej jakości profile aluminiowe i okucia wiodących europejskich marek (np. METRA, AGB). Effector oferuje następujące trzy typy mocowania: tradycyjny - poprzez przytwierdzenie okiennicy do muru, bezpośrednio do ramy okna (wówczas po zamknięciu, zapewnia optymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi) lub na ościeżnicy do okiennicy. Można je otwierać oraz zamykać ręcznie albo wygodniej – przy pomocy praktycznych mechanizmów: korbowego lub sterowanego napędem elektrycznym. Maksymalne wymiary wyrobów to 1200 mm (szerokość) x 2500 mm (wysokość skrzydła).

Oferta firmy Effector zawiera okiennice o konstrukcji ramowej, wyposażone w lamele stałe lub ruchome, o uniwersalnym, ponadczasowym wzornictwie. Mogą być wykonane w dowolnym kolorze, w oparciu o szeroką paletę RAL oraz gamę dekorów drewnianych. Okiennice wykonane z aluminium są znacznie wygodniejsze w utrzymaniu oraz bardziej wytrzymałe na działanie niesprzyjających czynników atmosferycznych, niż produkty wykonane z drewna lub PCV.

Więcej informacji na stronie: www.effector.pl


EFFECTOR jest jednym z wiodących producentów listew wykończeniowych, który cały proces produkcyjny wykonuje w oparciu o własne zaplecze technologiczne. Firma oferuje różnorodne warianty wykończenia powierzchni listew aluminiowych, od lakierowania proszkowego począwszy, przez piaskowanie, elektropolerowanie, polerowanie mechaniczne, na szczotkowaniu kończąc.

Źródło: Effector.pl
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): Effector