środa, 6 lutego 2013

DAKO na BUDMIE: premiera systemu DPQ-82

Fabryka Okien DAKO zaprezentowała się na Międzynarodowych Targach BUDMA 2013. Sporym zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim premierowe produkty oraz oferta współpracy handlowej z firmą.

Uwagę odwiedzających zwracały głównie drzwi tarasowe z innowacyjnym okuciem odstawno-przesuwnym, wykonane w nowym systemie PVC DPQ-82, wyposażone w szybę Thermobel ANTI-FOG. Jest to jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań na rynku, które na targach BUDMA miało swoją premierę.

Pośród eksponatów targowych znajdowało się również okno drewniane z okładziną aluminiową DDA-92, wyposażone w okucie activPilot Select i energooszczędną szybę o Ug=0,3W/m2K, a takżez aluminiowe drzwi nakładkowe z serii DAKO, model DECORE z naświetlem bocznym, wyposażone w czytnik linii papilarnych.

Wydarzenie było ponadto okazją do kontaktu z potencjalnymi Partnerami Handlowymi. Możliwość nawiązania współpracy z DAKO zachęciła do rozmowy sporą ilość odwiedzających z Polski i zagranicy. Przedstawiciele firmy prezentowali warunki współpracy handlowej z Partnerami, marketingowy Program Wsparcia Partnerów Handlowych oraz szczegółową ofertę produktową DAKO.

Udział firmy w targach stanowi część projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Źródło: www.dako.eu
Foto: DAKO
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info