piątek, 21 września 2012

Międzynarodowa wizyta w DAKO


Partnerzy Handlowi firmy DAKO z całej Europy odwiedzili w ostatni weekend siedzibę sądeckiej fabryki okien. Podczas spotkania goście nie tylko zacieśniali relacje handlowe ze swoim dostawcą, ale również mieli okazję poznać Małopolskę i jej atrakcje.

- Odwiedziło nas kilkudziesięciu dystrybutorów, z którymi łączą nas długotrwałe relacje. Pomimo biznesowego charakteru wizyty bardzo chcieliśmy zaprezentować gościom także turystyczne atrakcje naszego regionu – mówi Joanna Ogorzałek, Kierownik Działu Eksportu Fabryki Okien DAKO.

Partnerzy Handlowi wzięli udział m.in. w spływie przełomem Dunajca i zwiedzili Kraków. Odwiedzili rponadto kopalnię soli w Wieliczce. Co dość zaskakujące, pomimo wielu prób eksplorowania podziemi na własną rękę, udało się nikogo nie zgubić. W rewanżu goście zaprezentowali między innymi niezwykły pokaz umiejętności tańca orientalnego.

- Wizyta była fantastyczna – ocenił spotkanie Frank Bavngaard, dystrybutor DAKO działający w Danii, który zaznaczył swój udział w imprezie wygrywając rozegrany w jej ramach turniej gry w kręgle. - Gościnność i zaangażowanie gospodarzy były imponujące. Wróciliśmy do Danii z dużym doświadczeniem, bardzo pozytywnym nastawieniem do waszego kraju oraz zapasem polskich przysmaków – mówi Frank.

Pracownicy DAKO podkreślali rolę osobistych spotkań w podtrzymywaniu dobrych relacji z Partnerami Handlowymi - Tego rodzaju spotkania pozwalają nam zbudować więź z dystrybutorami. Bardzo cieszymy się, że korzystając z okazji możemy także pochwalić się zaletami miejsca, w którym żyjemy i pracujemy – zaznaczała Joanna Ogorzałek.

DAKO eksportuje swoje wyroby do kilkudziesięciu krajów całego świata, m.in.: do Czech, Słowacji, Austrii, Niemiec, Belgii, Luksemburga, Francji, Włoch, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Tunezji, Japonii i Meksyku.


Źródło: www.dako.eu
Foto: DAKO
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info