piątek, 15 czerwca 2012

OKNA Wood Look - drewniany urok PVC


Są trwałe, łatwe w pielęgnacji, ekonomiczne, a przy tym zachwycają elegancką stylistyką. OKNA Wood Look firmy MS więcej niż OKNA wykonane w nowej technologii HFL posiadają wszelkie zalety stolarki PVC, a jednocześnie przypominają do złudzenia stolarkę z drewna.

MS więcej niż OKNA jako jeden z pierwszych producentów na polskim rynku wprowadza do seryjnej produkcji okna PVC produkowane w technologii HFL (z niem. Holz Fenster Look). To kolejny etap w jeszcze dokładniejszym odwzorowaniu stolarki drewnianej. Nowe okna, dzięki swoim wysokim walorom użytkowym, stanowią propozycję dla zwoleników naturalnego piękna drewna, którzy z praktycznych względów wybierają stolarkę PVC. OKNA Wood Look doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych, zapewniając wyszukany design i jeszcze szersze możliwości aranżacji.

Moda na wierne oddanie konstrukcji okien z drewna przyszła do nas z Holandii, słynącej z zamiłowania do ekologicznego i eleganckiego wzornictwa. Nowatorska technologia polega na łączeniu profili w sposób charakterystyczny dla stolarki drewnianej. Oznacza to, że narożniki ramy oraz skrzydła od strony strony elewacji budynku, nie posiadają standardowych dla technologii PVC zgrzewów pod kątem 45 stopni, a połączone są na prosto: w skrzydle w pionie, a w ramie w poziomie.
W połączeniu z najwyższe jakości okleiną, okna HFL doskonale odwzorowują te, wykonane z drewna.

Najnowsza oferta firmy MS więcej niż OKNA powstała na bazie okien MSline z wykorzystaniem technologii łączenia narożników HFL. Poza unikalnym wyglądem, charakteryzuje się wysoką izolacją termiczną, szczelnością na wodę opadową i powietrze, oraz bardzo dobrymi parametrami akustycznymi i statycznymi. Okna dostępne są w bogatej gamie oklein drewnopodobnych, imitujących kolorem i fakturą takie gatunki drewna jak dąb, mahoń, orzech, meranti. Dzięki nowej technice połączenia narożników profili jest lepiej wentylowany, co podniosi jego odporność na działania wysokich temperatur.

Źródło: Agencja inPlusPR.pl
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): MS więcej niż OKNA