środa, 4 kwietnia 2012

Polski akcent na targach w Norymberdze – wystawa MS więcej niż OKNA

Tegoroczne Targi Fensterbau/Frontale w Norymberdze miały silną polską reprezentację. Wśród 779 wystawców z 36 krajów świata znalazła się m.in. firma MS więcej niż OKNA.

Targi Fensterbau/Frontale organizowane są co dwa lata i są największym wydarzeniem w branży stolarki otworowej w Europie. Edycja 2012, która odbywała się w dniach 21-24 marca w Norymberdze i przyciągnęła ok. 100.000 gości z ponad 80 krajów świata (m.in. z Włoch, Holandii, Szwajcarii, Chin, Korei, USA). W wydarzeniu brały udział zarówno osoby bezpośrednio związane z branżą, czyli producenci, sprzedawcy, pośrednicy, montażyści, jak i klienci indywidualni. Posród wystawców nie zabrakło także polskich producentów, dla których udział w wydarzeniu zapewnił możliwość zaprezentowania oferty nowym odbiorcom.

- Nasz udział w targach o międzynarodowym znaczeniu jest bezpośrednio związany z planami rozwoju naszej sieci sprzedaży na rynkach Europy Zachodniej - mówi Piotr Nadolny, Dyrektor Handlowy w firmie MS więcej niż OKNA - W zeszłym roku 24% udziału w całkowitej sprzedaży stolarki stanowiły rynki zagraniczne. Nasycenie polskiego rynku sprawia, że z naszą ofertą wychodzimy do klientów i partnerów biznesowych poza granicami kraju.

Firma MS więcej niż OKNA w Targach w Norymberdze brała udział po raz pierwszy. Na swoim stoisku prezentowała wybrane nowości produktowe, podkreślające możliwości technologiczne i wysoką jakość wyrobów. Na ekspozycji znalazły się m.in. dwuskrzydłowe drzwi podnoszono-przesuwne HS o szerokości 5,40m. Producent zaprezentował również dwie duże konstrukcje balkonowe z PVC: na skrzydle flagowego produktu TYTANOWEtermo oraz MS evolution wykonanym w systemie HFL - imitującym łączeniem profili stolarkę drewnianą. Ciekawą atrakcją były drzwi drewniane harmonijkowe wymalowane lakierami na wysoki połysk.

Oferta firmy spotkała się z dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. - Nawiązaliśmy wiele wartościowych relacji, które w najbliższym czasie zaczną przekładać się na konkretne kontrakty. Z punktu widzenia handlowo-marketingowego uważam targi za bardzo udane – podsumowuje Piotr Nadolny.

Źródło: Agencja inPlusPR.pl
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info
Foto (c): MS więcej niż OKNA

MS więcej niż OKNA to lider pośród polskich producentów okien i drzwi oraz jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku.