piątek, 20 kwietnia 2012

Okna DAKO u Rosemarie

Niewysoka, ciemnowłosa Rosemarie to charakterystyczna współczesna Japonka – bardzo przedsiębiorcza. Skontaktowała się z Fabryką Okien DAKO dwa lata temu. Początkowo perspektywa współpracy wydawała się prawie tak egzotyczna jak sushi. Mimo tego bez problemu doszli do porozumienia.

Pomogły te same priorytety: wysoka jakość, szybkie terminy produkcji, elastyczność w kwestii organizacji dostawy. Firma DAKO była w stanie spełnić wysokie wymagania Kraju Kwitnącej Wiśni.

Produkty wysyłane do Nagano City – gdzie mieści się siedziba firmy – spędzają na morzu około miesiąca. W czasie tej podróży sporo może się wydarzyć. Największym wyzwaniem transportowym jest zabezpieczenie szyb, aby dotarły do Rosemarie nieuszkodzone. Udaje się to osiągnąć, dzięki pakowaniu wyrobów w specjalne skrzynie wykonane z impregnowanego drewna. Każda skrzynia posiada odrębny certyfikat.

Kolejnym punktem krytycznym jest spełnianie bardzo wysokich oczekiwań Japończyków dotyczących jakości produktów. Tutaj ukłony należą się doświadczonym pracownikom produkcji, kontrolerom jakości oraz dostawcom znakomitych komponentów. Dzięki nim egzotyczna współpraca firm z Nowego Sącza i Nagano City przebiega wzorowo.

Regularne dostawy do Nagano City obejmują głównie okna PVC i drzwi drewniane DAKO oraz rolety i moskitiery DK-PROF. Eksport Fabryki Okien DAKO obejmuje połowę produkcji firmy. Produkty DAKO są obecne na najważniejszych rynkach światowych, w tym w Czechach, Słowacji, Austrii, Niemczech, Belgii, Luksemburgu, we Francji, we Włoszech, w Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, a także Tunezji, Japonii i Meksyku.


Żródło: www.dako.eu
Foto: DAKO
Redakcja dla potrzeb serwisu: www.okna-drzwi.info