czwartek, 2 lutego 2012

DAKO - sukces na Targach Budma


DAKO: Kluczem do sukcesu na Budmie były...

Budma to jedno z ważniejszych wydarzeń w krajowej i europejskiej branży budowlanej. Targi nadal cieszą się sporym zainteresowaniem wśród wystawców i odwiedzających.


Jak przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów? Grupa DAKO postawiła na prezentację innowacyjnych rozwiązań i dobrą komunikację z gośćmi targów. Pośród nowości największym zainteresowaniem cieszyły się podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe HST z systemem automatycznego otwierania marki Hautau, wykonane z PVC.

- Produkt ten, dostępny obecnie tylko w DAKO, przeznaczony jest dla osób ceniących najwyższy komfort oraz do budynków użytkowanych przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. - powiedział Paweł Buchman, Kierownik Działu Rozwoju Produktu Fabryki Okien DAKO. Oprócz drzwi HST, firma wystawiała także drzwi drewniane HST z otwieraniem manualnym.

Efektownie prezentowały się ponadto eleganckie drzwi aluminiowe otwierane za pomocą czytnika linii papilarnych oraz automatyczna brama garażowa firmy DK-PROF, do której dostosowano nowoczesne drzwi boczne.

Ozdobą wystawy DAKO było okno drewniane DDF-92 nagrodzone Złotym Godłem Quality International 2011, z pięknego i trwałego drewna modrzewiowego. Innym, wcześniej nagrodzonym produktem było okno PVC z serii DPT-90, które
otrzymało znak VIP dla najbardziej energooszczędnego okna w Polsce.

- Innowacyjne produkty oczywiście przyciągały uwagę – mówi Paweł Buchman – jednak tym co cieszyło nas najbardziej była możliwość rozmowy z odwiedzającymi. Nasi goście mieli wiele pytań, bardzo ważnych i trafnych. Było nam bardzo miło, że mogliśmy im pomóc.

- Wbrew pozorom stolarka otworowa nie jest tematem ani łatwym, ani banalnym. Dlatego tak duży nacisk położyliśmy na komunikację. Targi potwierdziły, że była to dobra decyzja. - zaznaczył ekspert DAKO.Źródło: www.dako.eu