poniedziałek, 2 stycznia 2012

Automatyczne drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HST - tylko w DAKO


Producent DAKO wprowadził do oferty automatyczne drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HST i jest jedyną firmą w Polsce, która montuje automatykę w drzwiach HST.

Wyjątkowe i nowoczesne
Automatyczne drzwi HST to produkt dla wymagających klientów ceniących sobie wygodę oraz elegancję. Drzwi dostępne są zarówno w wersji z PVC (przy użyciu ciepłych profili) jak i z drewna. W tym drugim wariancie wyjątkowo pięknie prezentują się drzwi z drewna meranti. Dzięki energooszczędnemu pakietowi szybowemu 4/12/4/12/4, wypełnionemu gazem krypton, drzwi automatyczne HST są znakomitym rozwiązaniem dla ciepłego budownictwa, w którym minimalizacja strat energii jest priorytetem.

O wyjątkowość drzwi DAKO stanowi także montaż automatyki renomowanej firmy Hautau. Pozwala ona wygodnie sterować drzwiami, co stanowi ułatwienie szczególnie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, osób starszych, a także dzieci. Drzwi mogą być wyposażone w jeden z dwóch systemów bezpieczeństwa. Są to kurtyna laserowa lub czujnik ruchu, które chronią użytkowników przed przypadkowym przytrzaśnięciem. Ponadto zabezpieczenie przed przeciążeniem wyklucza awarie wynikające ze zbyt dużego obciążenia silnika.

Automatyka Hautau pozwala na zasilanie prądem o napięciu 230 V i 24 V. Sterowniki mogą być zamontowane zarówno w ramie, jak i w ścianie. Drzwiami można także sterować zdalnie za pomocą pilota oraz połączyć je ze zintegrowanym systemem zarządzania inteligentnym domem.

Komfort i elegancja
O komforcie użytkowania tego produktu decyduje nie tylko zamontowana automatyka, pozwalająca otwierać i zamykać drzwi bez wysiłku. Dużym atutem jest również możliwość zlicowania progu z posadzką. Rozwiązania te sprawiają, że drzwi automatyczne HST to idealny produkt do budynków użytkowanych przez osoby o ograniczonej motoryce.

Jeśli do wymienionych cech dodamy możliwość konstruowania efektownych, potężnych przeszkleń (trzema skrzydłami można zagospodarować przestrzeń o szerokości ponad 6m) - uzyskamy obraz produktu nowoczesnego, eleganckiego i podążającego za najnowszymi trendami.


Źródło: www.dako.eu