wtorek, 22 listopada 2011

DAKO na targach w Paryżu – wysoka jakość zwracała uwagę

W dniach 7-12 listopada b.r. Fabryka Okien DAKO brała udział w renomowanych targach budowlanych BATIMAT.

Stoisko firmy wzbudziło spore zainteresowanie odwiedzających, zwłaszcza z uwagi na wysoką jakość produktów oraz dopasowanie oferty do lokalnego rynku (głównie francuskiego i belgijskiego). Firma zaprezentowała m.in. fałszywe łuki, piaskowane szyby oraz wyjątkową kolorystykę.

Wyróżniająca się wysoką jakością gama produktów DAKO, ich różnorodność, a jednocześnie dostosowanie do potrzeb lokalnego rynku pozwoliło na prezentację kompletnej oferty dla klientów – mówi Alicja Biedunkiewicz, Menedżer Eksportu Fabryki Okien DAKO. - Również oryginalny wygląd stoiska przyczynił się do tego, że było ono zauważalne i chętnie odwiedzane zarówno przez nowych jak i dotychczasowych klientów.

Uwagę gości zwracała również automatyczna brama garażowa marki DK-PROF, należącej do Grupy DAKO – był to jedyny tego typu produkt w hali wystawienniczej.

Oprócz życzliwego przyjęcia produktów przez odwiedzających, dużym sukcesem na targach były również nawiązane kontakty handlowe.

- Jeśli dodamy do tego dobrą opiekę organizatorów nad wystawcami oraz zadowalającą frekwencję, możemy uznać targi za bardzo udane – podsumowuje Alicja Biedunkiewicz.