środa, 6 lipca 2011

Okucia activPilot – DAKO podnosi standardy


Okucia activPilot – DAKO podnosi standardy

Od 1 lipca standardem firmy DAKO w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych sa funkcjonalne, bezpieczne oraz atrakcyjne wizualnie okucia activPilot marki Wikhaus.

Bezpieczeństwo
System ryglowania w okuciach activPilot opiera się na trzpieniach w formie ośmiokątnych grzybków. Grzybki te współpracują z zaczepami standardowymi jak i antywłamaniowymi ze stali (im więcej grzybków stalowych, tym okno jest odporniejsze na włamanie). Taki system umożliwia klientom wybór poziomu bezpieczeństwa okucia, aż do 2 klasy odporności. Wymiana zaczepów standardowych na antywłamaniowe możliwa jest nawet po wielu latach użytkowania okien.

Funkcjonalność
W przypadku okien z PVC konieczna jest okresowa regulacja docisku ramy do skrzydła. W przypadku okucia activPilot odbywa się ona za pomocą tych samych grzybków, które ryglują okucie. Jest to jedyne okucie na świecie, które ryglowane jest w taki sposób. Regulacja nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi - jest trwała, dzięki stabilizacji grzybka.
Okucia activPilot można ponadto łatwo wzbogacać o dodatkowe funkcje.

Wysoka jakość i estetyka
Wysoką jakość okucia activPilot dokumentują badania na ilość cykli otwarć i zamknięć, przeprowadzone zgodnie z europejskimi normami. Zdobyte certyfikaty dają pewność wysokiej trwałości oraz jakości okuć.

Atrakcyjny wygląd okucia activPilot zawdzięczają nowoczesnemu wzornictwu. Zaczepy ramowe i zawiasy nawiązują do najnowszych trendów. Zaokrąglone krawędzie wyglądają elegancki i są łatwe do utrzymania w czystości.