wtorek, 29 marca 2011

Drzwi tarasowe DAKO HST - przestrzeń bez barier


Eleganckie, wypełnione światłem wnętrza - oto wynik zastosowania drzwi tarasowych PVC DAKO o dużych skrzydłach, które można bez wysiłku przesuwać, dzięki zastosowaniu technologii HST.

Wygoda obsługi drzwi, a także możliwość zlicowania progu z podłogą sprawiają, że między wnętrzem a światem zewnętrznym praktycznie nie ma granicy. Efekt podkreślają ogromne przeszklenia. Trzy skrzydła wystarczą, by zagospodarować konstrukcję o szerokości ponad 6m i wysokości blisko 3m. Pozwala to optymalnie naświetlić pomieszczenia i w pełni cieszyć się urokami krajobrazu.

Za drzwiami DAKO pozostaną niepożądane zjawiska atmosferyczne. Odpowiednią izolację termiczną (Uw nawet do 0,71 W/m2k) gwarantują siedmiokomorowe ramy (gł. 170mm), pięciokomorowe skrzydła (gł. 70 mm) oraz zastosowanie wkładek termicznych w profilach ramy i progu. Nowoczesny próg znakomicie chroni przed przemarzaniem.

Schematy konstrukcji, obejmujące od dwóch do czterech skrzydeł, zapewniają dopasowanie układu skrzydeł stałych i przesuwnych do każdego wnętrza. Podobnie jak w innych produktach DAKO, w drzwiach tarasowych HST zastosowano tylko profile klasy A.

Drzwi tarasowe DAKO HST są nowoczesnym rozwiązanie, pozwalającym zbliżyć się do natury i w pełni korzystać z komfortu wnętrza.

Więcej informacji oraz szczegóły techniczne dotyczące drzwi tarasowych DAKO HST znajdą Państwo na stronie www.dako.eu.