poniedziałek, 24 stycznia 2011

Silesia Building Expo - SIBEX 2011 - targi budowlane

Silesia Building Expo - SIBEX 2011
25 – 27 luty 2011


SIBEX to głównie targi budowlane, które prezentują kompleksową ofertę budowlaną, mieszkaniową a także wyposażenia wnętrz dla mieszkańców śląska. Wystawiający się na targach producenci oraz dystrybutorzy pogrupowani są według salonów tematycznych, tj.: stolarka otworowa, wyposażenie wnętrz, schody i podłogi, wyposażenie ogrodowe, dachy, kamień i ceramika, SILTERM, materiały budowlane i ich komponenty, ogrodzenia, Targi Mieszkaniowo-Developerskie, narzędzia i maszyny budowlane, wydawnictwa branżowe, instytuty i instytucje.

Odwiedzający targi SIBEX mogą w łatwo odnaleźć interesujące ich branże, poznać najnowsze technologie i materiały budowlane, wybrać odpowiedni projekt domu czy aranżacji wnętrza, uzyskać informacje na temat kredytów, wybrać umeblowanie, znaleźć wykonawcę danego projektu.

W tej edycji targów, razem z Targami Budowlanymi odbędą się także Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR, będące okazją do prezentacji ofert z zakresu aranżacji przestrzeni z uwzględnieniem trendów w projektowaniu, modnych materiałów, produktów oraz gotowych rozwiązań renomowanych producentów.

Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych targów:
SIBEX - http://www.sibex.pl
SilesiaINTERIOR - http://www.silesiainterior.pl