poniedziałek, 29 listopada 2010

VI Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD 2011

Targi DREWOOD 2011

Wrocławskie Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD to ugruntowana od lat impreza branży przemysłu drzewnego. Targi odbędą się w kompleksie Hali Stulecia, wraz z Targami Budowlanymi TARBUD. Połączenie dwóch przedsięwzięć – targów ogólnobudowlanych i drzewnych, jest gwarancją zadowolenia zarówno wystawców, jak i zwiedzających.
Wiosenne spotkanie cieszy się uznaniem całej branży drzewnej, począwszy od produkcji surowca - poprzez procesy technologiczne - narzędzia oraz maszyny, aż po drewno budowlane oraz gotowe produkty – meble, wyposażenie wnętrz, stolarkę okienną i drzwiową, środki chemiczne do drewna, drewno opałowe, itp.

Edycja Targów Drewood 2010 była zdominowana przez firmy produkujące i sprzedające maszyny oraz narzędzia do obróbki drewna, a także tartaki, producentów schodów, podłóg oraz więźby dachowej. Zbliżająca się kolejna edycja ma na celu poszerzenie prezentowanej oferty o nowe podmioty i towary. Każdego roku na imprezie dużym zainteresowaniem cieszą się firmy prezentujące na polskim rynku nowinki techniczne z Europy.
Powodzenie imprezy na Dolnym Śląsku jest dowodem, że DREWOOD to wydarzenie cenione zarówno przez wystawców, jak i gości, którzy je odwiedzają. Obecność wielu rozwijających się firm, a także nowych podmiotów gospodarczych jest płaszczyzną do nawiązywania nowych kontaktów handlowych oraz znakomitą okazją do zdobycia teoretycznej i praktycznej wiedzy na wszelkie tematy związane z branżą drzewną.

Targi DREWOOD gromadzą zarówno rodzimych, jak i zagranicznych przedsiębiorców. Poprzednia edycja zgromadziła ok. 80 firm powiązanych z branżą drzewną, a liczba zwiedzających sięgnęła 15 tysięcy osób. Jednym ze źródeł popularności jest szeroko powadzona kampania reklamowa, w tym także współpraca z patronami – największymi mediami branżowymi w kraju i poza granicami. Patronaty nad naszą imprezą obejmują także liczne stowarzyszenia i związki związane z branżą.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w targach DREWOOD 2011 mogą kontaktować się pod numerami telefonów: 71 359 62 71; 71 359 09 05 oraz adresami: office@wigor-targi.com i handlowiec@wigor-targi.com. Informacje dostępne są również na stronie: www.wigor-targi.com.

VI Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD 2011
18-20 marca 2011
Wrocław – tereny Hali Stulecia

6th International Wood Fair DREWOOD 2011
18-20 March 2011
Wroclaw – Area of Centennial Hall
Poland

Organizator:
Agencja WIGOR
ul. Sokolnicza 34-38
53-660 Wrocław, Polska
tel./fax: +48 71 359-62-71
e-mail: office@wigor-targi.com
www.wigor-targi.com